Business meeting Ukraine-UAE

19 листопада 2018р, Fashion of Diplomacy в рамках проекту «Ukraine Unites» спільно з Посольство ОАЕ в Україні провели Бізнес-зустріч «Україна-ОАЕ» для представників українських компаній. 

Основна тема зустрічі – Ринок ОАЕ. Його розвиток, особливості та можливості для українського бізнесу.

Тимчасова повірена у справах Пані Наджла Аль-Раїс розповіла про інвестиційні можливості ОАЕ та важливість участі у Всесвітній виставці «Експо-2020».

Вікторія Рахматулліна, консультант по економічним питанням посольства ОАЕ в Україні, детально розкрила наступні теми: Яким українським компаніям і коли варто виходити на ринок ОАЕ; Як почати працювати на цьому ринку і які існують вільні економічні зони в регіонах; Логістика українських товарів і послуг в ОАЕ.

Бізнес-зустрічі проводяться щомісяця. Основна мета спрямована на максимальне спрощення доступу вітчизняного бізнесу на ринок найпотужніших економік світу.
Українські підприємці, які беруть участь у цих заходах, мають можливість отримати вичерпну, докладну та детальну інформацію про необхідний комплекс дій, які уможливлять діяльність українських бізнес структур в різних країнах світу, із урахуванням особливостей місцевого ринку та правового поля цих країн.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *